50 Bin Liraya Alınabilecek Otomatik Arabalar.

Merhabalar, bugün sizlerle 50 Bin liraya alınabilecek otomatik arabalar hakkında bilgi vereceğim.

Öncellikle eğer 50 bin lira gibi bir bütçeniz varsa, biz manuel bir araç almanızı tavsiye ederiz, ama 50 bin liraya otomatik araba almaya kararlıysanız eğer, makalemize başlayalım.

PEUGEOT 206 1.4.X-LİNE..

Peugeot’un en çok satan, en çok sevilen arabalarından biri olan 206. 50 bin lira gibi bir bütçeye otomatik versiyonunu almak mümkün. 2004 modelleri karşımıza çıkan bu aracın ortalama fiyatı 45 bin civarında.

Hyundai GETZ

Hyundai’nin en sevilen araçlarından biri olan Getz, her kesime hitap edebiliyor. Özellikle araba kullanmaya başlayanların ilk tercihi olan Hyundai Getz, 50 bin liraya alınabilecek en iyi otomatiklerden. Karşımıza 2004 modelleri çıkan Hyundai Getz, parça temini konusunda iyi bir model.


Peugeot 307 Premium

Hatchback araç olmasına rağmen, büyük bir araç olan 307 otomatik seçeneği de bulunuyor. Ortalama 50 bin lira gibi bir fiyata otomatik 307 bulabilirsiniz.

 RENAULT MEGANE 1.6 16v OTOMATİK

Bu fiyat aralığında, otomatik bir sedan arıyorsanız tercihiniz Megane olmalı. 50 bin lira bütçeyle alınabilecek otomatik arabalar serimizin, tek sedanı olan Megane, 2004 model civarında temizini bulabilirsiniz.

Ford Fiesta

50 bin lira gibi bir bütçeye, 2004-2005 civarında Ford Fiesta bulabilirsiniz, otomatiğinde arızaları çıkardığı konuşulsa da, 50 bin lira gibi bütçeye alınabilecek otomatik araçlar maalesef sınırlı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir