30 Bine Kadar Alınabilecek, Spor Arabalar.

Merhabalar, bugün sizlerle 30.000 Liraya kadar alınabilecek, spor arabalardan bahsedeceğim

Bu listeyi hazırlarken, herhangi kasa ayrımı yapmadık. Yani Coupe,Sedan, Hatchback araçlardan da görebileceksiniz, hazırsanız makalemize başlayalım.

1- Opel Tigra

Ülkemizde malum söylentilere kurban gitmiş, bu tasarım harikası araç, ilk üretimine 1994 yılında başladı ve 2001 yılına kadar devam etti.

2-Renault Megane Coupe

Farklı motor fabrikasyonlarına sahip olan, Megane Coupe’nin Opel Tigra’ya göre ilk avantajı, daha sağlam ve yedek parça konusunda bizi daha az üzecektir.

Renault Megane Coupe’yi satın alacak takipçilerimizin, 1999 model üstüne bakmaları ve 16 Valf olan Megane Coupelere yönelmeleri tavsiye edilir.

3-Peugeot 106 GTI

Namı değer Otoban Faresi! Belki bu listenin en hızlı arabalardan biri olan Peugeot 106 GTI, 118 Beygir ve 0-100’ü sadece 9 saniye.

Aracın eskileri arasında, zamanında bu aracın çok sayıda ölümlü kazaya karışması, ve piyasasının olması gerekenden baya yüksek olması geliyor.

4- Mazda Lantis

Kendisi benim kullandığım ilk araç! Bende yeri oldukça farklı olan Mazda Lantis, 30 bin liraya alınabilecek en iyi spor arabalardan!

1.8 Motorlu 122 Beygirlik bu dev, Sedan kasasıyla karşımıza çıkıyor. 25 Bine alabileceğiniz araçlara nazaran motorları oldukça iyi olsa da yedek parça ve usta bulma sıkıntısı çekebilirsiniz.

5 – Honda Accord 2.0

Görünüş bakımından, spor arabaları pek andırmasa da, hız konusunda spor arabalardan kalan bir yanı yok. 2 motorlu olan makine, tam 131 beygir. Bu fiyatlara az oynanmış Honda arıyorsanız, Accord sizi tatmin edebilir.

6- Hyundai Coupe

Tasarımı oldukça güzel olan, modifiyeye oldukça elverişli olan Hyundai Coupe, 30 bin liraya kadar alınabilecek spor arabalar listemizde. Sadece 97 kasasının bulunduğu Hyundai Coupe, otomatik versiyonu da bulunsa almanızı tavsiye etmiyoruz.

7-GOLF 3 GTI

Dünyanın en çok satan arabalarından biri olan, Golf serisinin aracı olan Golf 3 Gti kategorimizin en yaşlı araçlarından, isim bakımından kalite bakımından diğer araçlardan konumu farklı olan bu araç tamı tamına 150 beygir! Bu seri 1991-1998 yıllarında üretildi ve 0-100’e 8,3 saniyede ulaşıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir