20 Bin Liraya Alınabilecek Arabalar

Merhabalar, 2.el piyasasının son yıllarda artışıyla, artık 20 bin liralara bile araç bulmak neredeyse çok zordur. Biz bu listemizde yinede bu paralara halen alınabilecek araçlar olduğunu göstermek için bu listeyi yaptık.

 RENAULT 19 EUROPA 

20 binin aşağısına da bulabileceğiz Renault 19 Europa, ülkemizde oldukça bilinen sevilen bir model. Bu modellerin dizel seçenekleri de sıklıkla karşımıza çıksa da bizim tavsiyemiz, benzinli modelinden yana.

FİAT TEMPRA

Ülkemizde zamanının Mercedes’i olarak bilinen Fiat Tempra, 13-20 bin arasına alınabilecek en iyi araçlardan. 3 Farklı modeli bulunan Tempra’nın S, SX,ve SX-AK modeli S modeli, en boş model olurken. SX paketinde, dijital gösterge bizi karşılıyor. SX-AK paketinde ise Klima, hidrolik direksiyon, 4 camın otomatik olması gibi seçenekleri mevcut.

FİAT TİPO

Tempra ile çoğu özelliği aynı olan Fiat Tipo. 20-22 bin bandına temizini bulmak mümkün. 93’de üretime başlayan Fiat Tipo, 2000 yılında sonlandırdı ve 75 beygir güç üretiyor.


Volkswagen Polo

20 Bine temizini bulmak zor olsa da, tek kapılı Polo bulunabilir. Diğer listelediğimiz araçlardan, daha zor bir model olan polo, eğer temizini bulamazsanız yürütme maliyeti oldukça yüksek bir araç.

TOYOTA COROLLA XL 1.6

Dünyanın en çok satan modellerinden biri olan Corolla’nın bu efsanevi kasasını tercih edebilirsiniz, 15 binden başlayıp 30 binlere kadar çıkan Corolla, kendini ispatlamış bir model.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir